| razadeluna a întrebat:

E bine ca elevii /baietii sa fie tunsi mai scurt pentru scoala?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La invazia de paduchi care a aparut in scoli este mai igienic sa ai parul scurt.

| Konata a răspuns:

Fiecare are dreptul de a se tunde cum prefera. Daca tu vrei sa ai parul tuns mai scurt sau mai lung, nimeni nu-ti poate interzice fiindca nu exista nicio regula scrisa vizavi de coafura elevilor happy Iar cui nu-i place, n-are decat sa nu se uite.

| BiuL a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar eu sunt genu de baiat care ii place parul mai lung happy

| WeAreSmart a răspuns:

Pai mie imi place sa ma tund scurt, fiecare face vrea cu podoaba sa capilara, indeferent de locul unde se afla ( scoala, magazin, acasa). Profesorii nu au voie sa impuna elevii sa isi faca freza asa cum vor ei. Dar diriginta noastra mereu ne atrage atentia la baieti sa ne tundem floacele big grin spune "o sa va pun fundita si o umblati ca fetitele" big grin in adresa mea nu are nimic de spus happy eu ma tund scurt : in partea de jos scurt, sus mai lung si cu bretonul scurt, iese cool happy
cand ma duc la frizer mereu ai spun sa ma tunda asa. Dar trebuie sa stii cum sa arati cand te duci la scoala, imbracate intr-un stil clasic, nu zic de costum clasic de parca ai lucra in parlament, casual style e cel mai bun pentru scoala si sa arati mereu ingrijit, sa fii spalat, parfumat ca vei avea si note mai mari si fetele te vor simpatiza (daca esti baiat =3) big grinD

| alexandra2000ale a răspuns:

Da...

| siquic a răspuns:

Da de ce nu?
Ar fi stupid daca vezi un baiat cu par lung IACC!

PUPICI MARI!

Fundita? kiss

| farcasroberta2001 a răspuns:

Da cred ca le sta mai bine