| anonim_4396 a întrebat:

E cat -de -cat la moda daca port azi asa: Pantaloni albi pana la glezne, adidasi cu aerisire, tricou pana la buric, bijuterii si o geanta? FundaVOT

Răspuns Câştigător
| TeodoraDora a răspuns:

Eu spun ca poti sa porti orice daca te simti bine si esti in largul tau. Deci, eu zic ca e ok.happy

7 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Daaa, chiar cred ca ar arata bine (pantalonii aia pana la glezne merg de minune si cu Nike air max sau Adidas superstar). Tricou pana la buric(crop top adica) doar daca pantalonii au talie ceva mai inalta, bijuterii-depinde de care, cateva bratari la mana, un lantisor cu pandantiv finut, eventual niste inele din acelea micute care se tin pe prima incheietura a degetului, chiar sub unghie(sper sa pricepi ce zic laughing )

| AnaAna23 a răspuns (pentru soraGrime):

Nu sunt batatuta -n cap sa nu pricep laughing laughing Mersi

| gelu1970 a răspuns:

Halal moda. ar trebui aerisire la cap. picioarele oricum miros daca nu le speli.
intr-adevar e o preocupare de mare amploare.

| AnaAna23 a răspuns (pentru gelu1970):

Am doar o intrebare de consultare.Nu sunt obsedata! E ceva normal sa cer parerea si sa mi se raspunda la ceea ce am intrebat happy Multumesc

| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Nu prea, ai putea renunta la bijuterii (exceptant inel, cercei si eventual o bratara)Daca tot e sport, lasa sa fie sport pana la capat laughing Sper ca ti-am fost de folos

| AnaAna23 a răspuns (pentru Grama_Ovi_2000):

Cateba bratari... fara inel. cercei scurti ...intelegi? happy