| razadeluna a întrebat:

E obligatoriu sa va legati parul la scoala, daca este lung? ma cam enerveaza chestia asta crying(.

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

E mai comod așa. Găsește o modalitate de a-ți prinde părul astfel încât să-ți placă și ție cum îți stă și să nu te deranjeze. Sunt atâtea variante.
Spor la căutat!

| puscahoreangaion a răspuns:

De obicei pentru estetica ta si pentru a arata ingrijit eu te-as sfatui sa ti-l pastrezi legat!

| OtakuShoujo a răspuns:

Nu neaparat.

| Bayne a răspuns:

Eu stiu ca nu.

| Gandila_Ecaterina_1998 a răspuns:

Depinde de regulile din scoala ta daca profesotii cer acest lucru probabil dar la sport stiu ca este obligatoriu. Sper ca te.am ajutat. Fundă?

| Niculae_Alexandru_1997 a răspuns:

Da, e obligatoriu...