| zambetcald a întrebat:

Este obligatoriu sa va legati parul la voi in scoala? adica sa nu fie in ochi, etc?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu nu.

| Oanna96 a răspuns:

Depinde la ce scoala esti, dar bineinteles ca trebuie sa te tuci la scoala cat mai decent, si sa nu-ti stea tot parul pe fata

| MadRaven a răspuns:

Nu

| Seby90 a răspuns:

La noi in scoala, ne creste parul din ochi.

| CrissNico a răspuns:

Acum sunr la liceu dar in genrala aveam aceeasi problema nu eram lasate cu parul desprins dar nu intelegeam de ce, pana la urma este o tara libera si avem voie sa ne exprimam asa cum vrem!
De ce un elev nu poate sa se duca cum vrea el la scoala atat timp cat el invata si isi face datoriile de elev?!

| Inela a răspuns:

Buna! happy
Atata timp cat parul nu sta in ochi si deranjeaza la scris, nu prea ne zice nimic, mai ales daca esti un elev care se straduie (indiferent de frizura). La voi cum e?winking

| lawll a răspuns:

De la 13 ani nu ii mai intereseaza pe nimeni ce-ti faci la par.

| angelana a răspuns:

La mine la scoala nu este obligatoriu numai la ed.fizica trebuie sa il legam.