| Ad3_4951 a întrebat:

E urgent! Am nevoie cat mai repede de o cura de slabire rapida(in afara de cea cu varza).As prefera sa fie incercata si sa fie intr-adevar buna! Multumesc.Astept cat mai repede raspunsurile voastre. Funda

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna eu vreau sa incep dieta dukan care e o cura, cu care slabesti foarte repede, daca vrei poti sa incepi alaturi de mine chiar vreau sa incep alaturi de cineva.
poti sa imi spui si iti las id'ul meu.

| Komododragosh a răspuns:

In loc de cura, iti sugerez programul insanity! Fa asta si intr-o saptamana o sa pierzi cu siguranta intre 1 si 3 kile! E un proghram de fitness, dar este foarte intens si depinde numai de tine la cat de dedicat vrei sa fii!

| carinaioana a răspuns:

Am gasit pe internet o dieta care chiar da roade: cauta pe Google "low carb diet". Succes!