| NadarraXD a întrebat:

Efecte spalare cu Coca Cola a parului nevopsit?laughing Si cum sa ma spal cu ea?laughing

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Coca-Cola contine foarte mult zahari si dupa spalare cu Coca-Cola, pe par, ar trebui sa faci un dush.Si da, iti ramane parul lipicios(exista mai multe explicati pe Youtube, la modul de folosire a Coca-Colei.)

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incearca si vezi

| Nemessys a răspuns:

Miaw :3

| NadarraXD explică (pentru Nemessys):

Nope, aici nu mai dau fundita. :3

| Nemessys a răspuns (pentru NadarraXD):

F*ck... eh, merita sa incerc rolling on the floor :3

| anamariarot a răspuns:

Nu-ți rămâne părul lipicios de la zahărul din ea?

| NadarraXD explică (pentru anamariarot):

Nu stiu, de aia intreb! laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Si daca foloseste "Coca-Cola" zero? laughing

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru anamariarot):

Coca-Cola contine foarte mult zahari si dupa spalare cu Coca-Cola, pe par, ar trebui sa faci un dush.Si da, iti ramane parul lipicios(exista mai multe explicati pe Youtube, la modul de folosire a Coca-Colei.)

| WolfYTB a răspuns:

Spalate bine cu Cola apoi spalate FOARTE bine pe par.Clateste-l extrem de bine. Dupa 1-2 saptamani se va vedea rezultatu;.Se va ingrasa mai greu si va fi stralucitor.
Succes

| NadarraXD explică (pentru WolfYTB):

Iti voi da fundita dupa ce incerc!

| WolfYTB a răspuns (pentru NadarraXD):

Ok

| NadarraXD explică (pentru WolfYTB):

Cat trebuie sa stau cu ea in par?

| WolfYTB a răspuns (pentru NadarraXD):

O ora

| NadarraXD explică (pentru WolfYTB):

rolling on the floor)) Imi carbonizeaza dracu tot parul intr-o ora (am lasat 5 min)

| WolfYTB a răspuns (pentru NadarraXD):

Bine