| SasukeCS2 a întrebat:

Epilarea cu ceara sau cu banda rareste parul si la baieti?

Răspuns Câştigător
| Patry908 a răspuns:

Banuiesc ca da...dar crede-ma ca fetelor nu le place cand vad baieti epilati pe picioare (majoritatea)...e de prost gust. Si, fara suparare, e putin cam gay happy

| SasukeCS2 explică (pentru Patry908):

Nu pe picioare, eu vreau sa ma epilez la subrat.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot asa iti va creste cum l-ai avut

| michelia a răspuns:

Daca vrei sa te epilezi intr-o zona mai intima, razgindeste-te cu ceara sau cu benzile.
Doare foarte tare si o sa singerezi.
Bic-ul e cel mai bun acolo si pentru fete si pentru baieti.

| Annitu30 a răspuns:

Da. dar nu-ti recomand... baietilor nu le sta bine sa fie epilati pe picioare

| SasukeCS2 explică:

Am zis si mai sus: nu pe picioare, eu vreau sa ma epilez la subrat si nu vreau cu lame ca indeasa parul.

| sophieLY a răspuns:

Bună!
Nu cred că îl răreşte cum ni se răreşte nouă, pentru că băieţii au de regulă mai des şi mai gros firul de păr, dar cu siguranţă îl răreşte în timp.
Pa pa!

| viki16 a răspuns:

Cea mai buna si mai avantajoasa epilare este epilarea cu zahar te pup funda?