| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Este bine daca dorm noaptea cu parul impletit?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca nu e legat prea strans e ok, si eu acum dorm cu el prins ca ma dau cu ceva crema pe fata si nu am avut probleme. Unii chiar recomandat sa dormi cu parul legat. Totusi, daca dormi cu el impletit, cand o sa te trezesti o sa ai parul ondulat.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Si eu am dormit cu parul impletit cand eram mai mica, si nu am avut probleme..eu cred ca nu are nimichappy cel putin eu nu am avut nimic...

| Doolcyka a răspuns:

Dormi cu el impletit pentru. ca daca e impletit creste mai repedewinking

| AleAlecS a răspuns:

Eu dorm cu parul prins in fiecare seara de cativa ani si nu mi-a mai cazut parul... dupa parerea mea poti sa dormi cu parul prins numai sa nu te incomodeze dar in rest nu se poate intampla nimic si de dimineata cand te trezesti o sa ai parul ondulat si foarte frumos.

| mihaela155 a răspuns:

Pai o sa te incomodeze in timpul somnului dar urmatoarea zii o sa il ai ondulat depinde de parul tau. Sper ca te-am ajutat!:*

| ladymistakes a răspuns:

Din cate stiu eu nu este bine sa dormi cu parul prinshappy

| ladymistakes a răspuns:

Daca iti faci o obisnuinta din asta poate sa duca la caderea parului