| Vlad_Littera_Francesco_1990 a întrebat:

Este normal ca un baiat sa isi vopseasca parul blond la 13 ani?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Din punctul de vedere al celor din jur, poate.In sensul ca lumea s-ar putea sa aiba ce pareri or avea ei laughing
Dar nu iti dauneaza cu nimic vopseaua, parul creste, poti experimenta cum vrei.

| Clorox a răspuns:

Cui ii pasă?
Fă ce vreiwinking

| Mihai1810 a răspuns:

E democratie, fiecare face ce vrea atat timp cat e dispus sa suporte conecintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect normal :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează părerea mea sau a altora ce ține de aspectul tău și de ce nu ar fi normal, dar ce e normal până la urmă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal? Da. Frumos? Nu.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Este normal. happy

| xpoisonxdartx a răspuns:

Da clar, fetele la 13 ani belesc si cariciu laughing

| Theodor12345678 a răspuns:

Și pro și contra