| Ancutza2000 a întrebat:

Eu am firele de par foarte despicate si as vrea sa ma tund, parul meu e aproximativ pana la umeri. Cum sa ma tund?

Răspuns Câştigător
| Eumauitlastele a răspuns:

Daca parul tau e drept incearca sa te tunzi bob! daca e ondulat sau cret atunci i.ati numai din varfuri! Bafta!:**

2 răspunsuri:
| katynegru a răspuns:

Sa sti ca ce`a mai buna tunsoare este bobul deparece parul creste uniform si nu conteaza daca il ai drept sau ondulat pentru ca eu nu il am drept si sunt bob si este tunsoarea cea mai postrivita pentru regenerarea parului. Succes in a lua o decizie!

| Ancutza2000 explică (pentru katynegru):

Eu m-am tuns filat si am fost tunsa bob asa ca am incercat ceva nou.