| Carolle a întrebat:

Eu am parul saten deschis. Daca as folosi nuantator blond credeti ca ar prinde? Nu sunt vopsita

Răspuns Câştigător
| QueenR a răspuns:

Prinde, dar o sa fie o nuanta pala care o sa iasa rapid din par, poti incerca totusi. Poti aplica un sampon colorant dupa, tot blond, ca sa fie mai intens.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prinde dar nu obtii culoarea dorita din prima vopsire

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, eu zic ca ar prinde.

| RamonaRebecca a răspuns:

Depinde. Daca te vopsesti cu nuantator la varfuri cred ca ar prinde, fiindca o sa iasa super misto, iar daca te vopsesti tot parul nu cred ca ar prinde pentru ca ar fi un blond inchis. Faci cum vrei.
Funda plz? :*