| Idkidk a întrebat:

Eu am părul șaten închis,și aș vrea să-mi fac vârfurile cu o culoare brun auriu, credeti ca se va vedea ceva?
(Nu vreau sa imi decolorez parul)

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pt a obține o culoare mai deschisă decât nuanță parului tău (indiferent cât de deschisă), ai nevoie de decolorare, bine nu decolorare propriu-zisa, ci de vopsea (care are și ea decolorant in ea). Cred ca dacă îți iei un blond închis sau saten deschis îți va iesi ce vrei tu.

| Superior a răspuns:

Saten inchis e o culoarea frumoasa. Nu ai nevoie de altceva in plus, acel auriu cred ca l-ar face cam urat... Apropo, din ce anime e tipa din poza?

| Idkidk explică (pentru Superior):

Multumesc+nu stiu

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Ai pomenit de auriu, deci da, îi schimbă nuanţă, chiar dacă nu e ceva de speriat!

| Lzehxo a răspuns:

Satenul e foarte frumos si atragator. Nu ti-l strica cu brun auriu. Nu cred ca ar iesi ceva frumos, mai bine pastreaza-ti parul natural. Parerea mea.