| Panteraa a întrebat:

Sunt am parul saten inchis si vreau sa imi fac varfurile blonde. Trebuie sa ma decolorez sau iese direct asa cum vreau? Mentionez ca nu m-am vopsit niciodata pana acum.

4 răspunsuri:
| Miire a răspuns:

Eu zic sa nu ti`l decolorezi fiindca arde foarte tare. Daca nu-l decolorezi o sa iasa asa : https://www.google.ro/......ps?/search

| piSsuletZ a răspuns:

Normal ca trebuie sa te decolorezi daca ai parul inchis la culoare. Doar cu decolorant poti sa iti faci parul blond nu ai nevoie si de vopsea si e si mult mai ieftin.

| Panteraa explică (pentru piSsuletZ):

Dar daca ma decolorez o sa ramana asa pentru totdeauna si nu vreau.

| Căpşunăăă224 a răspuns:

Bună!
Şi eu am părul şaten închis şi mi-am decolorat vârfurile. Eu nu cred că o să iasă fără decolorare.