| Andreea_Monica_1978 a întrebat:

Eu am strans 1 milion jumatate eu vreau sa imi iau niste tenisi cu platforma care sunt 50 de lei, niste ochelari de soare roz ce as mai putea sa imi iau dar sa fie ceva de vara?

Răspuns Câştigător
| Georg13 a răspuns:

O gentuta sau niste hainute colorate, vaporoase si pastelate, ca tot sunt la moda. Sau, daca poti, ii pui deoparte si poate la vara vei gasi pe ce sa ii cheltui big grin.

5 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

150 lei iti ajung sa te imbraci si te incalti aproape complet, vezi in magazin: www.superpret.net

| Andreea_Monica_1978 explică (pentru danutz9100):

Mersi de site e foarte bun happy

| EllaC2710 a răspuns:

Alege ceea ce iti place de pe www.toatemagazinele-online.ro sau de pe www.bella-fashion-beauty.ro

| ZzapaciThaa a răspuns:

Ti-ai putea lua o rochita frumoasa care sa-ti placa si tie sau un tricou. Cel mai bine vara sunt hainele in care te simti tu cel mai comod. Un maieu sau o pereche de pantaloni scurti ar fi perfect happy. Si nu uita costumul de baiehee hee Sper ca te-am ajutat.

| sunshine1428 a răspuns:

Eu zic sa iti iei pantaloni scurti sau tricouri in culori pastelate.Vara asta se poarta culorile pastelate deci poti incerca.