| BlondaBă a întrebat:

Cum sa ma tund? Am parul foarte lung kiss si sunt un blond mai inchis. :-)
P.S. : Fundita!

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Pai nu stiu,depinde si ce iti place,nu cred ca accepti orice tunsoare.fa-ti niste scari [mai scurte sa le tapezi fain] si in V, dar daca iti plac impletiturile si chestiile de genul nu iti face scari, doar in V [+un breton mic pe o parte, daca iti place] si din lungime nu stiu cat ai vrea sa iti iei dar banuiesc ca nu mult.
bafta la ales tunsoarea, oricare ar fi ea :*

7 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Mie sincer imi place foarte mult tunsoarea in V, mai ales cum se vede pe parul lung happy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mie imi place mult in scari.Pa, pa

| Zuzazozo a răspuns:

Incearca intr-o parte sau ca Alex Velea.
Bafta!

| BlondaBă explică (pentru Zuzazozo):

Pe bune? laughing Alex Velea? 2 motive de ce nu as face niciodata asta :
1. L-as omori, nu-l suport deloc
2. Sunt fata! rolling on the floor

| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa-ti faci un bob mai lung.

| BlondaBă explică:

Corectare : " si am parul de culoarea unui blond mai inchis ". Din greseala, m-am grabit. Va rog sa ma scuzati straight face

| Roobeertaa a răspuns:

Buna! Iti poti face parul drept jos e super [si ca idee ti le.ai putea vopsi un blond putin mai deschis]si se vede foarte bine sau V ori in scari si filat la varfurithinking