| madutapapusa a întrebat:

Exercitii pentru un fund tare si bombat
? mersi

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai judecati o carte dupa coperta? Intrebarea ta m-a cam amuzat...

| SootheMySoul a răspuns:

Stai de 3 ori pe zi in pozitie de flotare fara sa faci nimic(stai vreo 3 minute).
E adevarat ca efectul se obtine mai greu, dar efectul e garantat!
Bafta!

| zHeArTz a răspuns:

Sex

| lanadelsex a răspuns:

Genoflexiuniiii! Sunt incredibile, fa multe multe si o sa fii uimita! Pana si Laura de la Next Top Model le-a recomandat, deci nu sunt prostii laughing Oricum, iti spun din proprie experienta. Si antrenorul meu de fitness mi le-a recomandat! Bafta si nu te da batuta! Cu siguranta o sa vezi rezultatewinking

| Antoni0 a răspuns:

Sa urci scari. dar rezultatele se vor vedea dupa cateva luni de zile de urcat zilnic happy

| MuchMore a răspuns:

Http://perfecte.md/......video.html
sunt destul de simple dupa parerea mea :D

| rororef a răspuns:

Daca conformatia ta nu este asa nu prea te ajuta exercitiilewinking

| madutapapusa explică (pentru rororef):

Pai fundul meu este mare, imi place doar putin bombat si as vrea sa il tonific sa fie si mai frumos.stii ce ex as putea sa fac? dar sa dea rezultate