| insanebeauty a întrebat:

Exista magazin Victoria's Secret in Viena? Daca da imi puteti lasa un link cu locatia exacta sau ceva ca sa ma orientez. Mersi frumos de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Am mai cautat pe diferite site-uri unde unele persoane spun ca sunt magazine VS, altele care spun ca nu sunt, chiar ca nu mai stii ce sa crezi.
Probabil asa e cel mai bine, sa aflii mai multe detalii la fata locului.Totusi, sper din suflet sa ai noroc si sa gasesti un magazin. happy

6 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Si crezi ca noi traim in Viena ca sa0ti spunem? N-ar fi mai usor sa dai un search pe google?

| insanebeauty explică (pentru Saya):

Cata amaraciune... i-a o piersica si nu mai raspunde daca nu are substanta afirmatia ta.

| insanebeauty explică (pentru Consumptive):

Multumesc mult, acest site l-am gasit si eu, dar pe multe alte site-uri scrie ca inca nu este un magazin VS in Europa. Eram confuza.

| Consumptive a răspuns (pentru insanebeauty):

Incearca sa te uiti si la data postarilor respective, e posibil sa fie postari mai vechi si in prezent sa fie un magazin VS in Viena.
Totusi incearca sa cauti pe site-ul oficial: http://www.victoriassecret.com/store-locator/.

| insanebeauty explică (pentru Consumptive):

Pe site chiar m-am uitat in toata lista si nu e nimic in europa... Nici nu mai stiu ce sa cred, probabil imi voi da seama la fata locului. Chiar vroiam sa merg la un magazin VS, si acum am ocazia sa merg in Viena si mi se pare imposibil sa nu gasesc o filiera ceva pe acolo a brandului.

| Consumptive a răspuns (pentru insanebeauty):

Am mai cautat pe diferite site-uri unde unele persoane spun ca sunt magazine VS, altele care spun ca nu sunt, chiar ca nu mai stii ce sa crezi.
Probabil asa e cel mai bine, sa aflii mai multe detalii la fata locului.Totusi, sper din suflet sa ai noroc si sa gasesti un magazin. happy