| anonim_4396 a întrebat:

Exista substante care ajuta parul sa elimine vopseaua straight face, de spalat ma spal in fiecare seara, sper ca asta ajuta, dar vreau rezultate mai vizibile?
Se vede radacina si ma enerveaza big grin. Nu e cine stie ce criza da nu imi place, eu am parul natural blond si e vopsit tot blond.

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai orice ai face, radacina se va vedea. Daca e vopsea n-ai cum sa o dai jos [ de tot ]. Daca e nuantator [ fara amoniac ] incet incet se va duce uniform de pe par. Dar in cazul tau ai zis ca e vorba de vopsea deci tot ce poti face e sa te mai vopsesti o data cu o nunata foarte foarte apropiata de parul tau natural si asa nu se va mai vedea nicio diferenta cand acesta va creste si dupa un timp vei elimina si vopseaua de pe par fara sa fii nevoita sa stai cu radacini de culoare diferita prin par.

| Asdffd a răspuns:

Mda. si eu m`am vopsit si vreau culoarea naturalasad dar na.mi-am pus in gand sa ma rad in cap rolling on the floor si sa`mi iau o perucalaughing) dar cred ca nu voi face asta

| SabinaRsT a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti face este sa iti iei din piata/farmacie un praf decoloran in caz ca tu ai nuanta de blond mai deschisa decat vopseaua daca nu, sau te mai poti spala pe cap cu ceai de musetelajuta la eliminarea vopselei si la mentinerea parului frumos. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu il decolorez nici moarta, eu vreau sa ajung cat de cat la nuanta naturala, atunci cand imi ajunge pana la cul sa tund partea vopsita daca se vede diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Nimic, neh, nu mai pun vopsea pe par.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@TraficantaDeSentimenteRoz, sper sa iti stea sexywinking.