| nicolbutnaru a întrebat:

Faceti portretul vostru aici. Mai frumoasa si sexy cu: parul lung sau scurt, bust generos sau infantil, posterior bombat sau plat, inalta sau scunda, pulpe ferme sau subtiri, sani mar sau para, ochi mici sau mari, caprui sau alta culoare, parul desfacut sau prins, buze carnoase sau gura mica si buze subtiri, sprancene arcuite sau drepte, parfumata sau doar curata, in fusta sau in pantalon?

7 răspunsuri:
| leluc a răspuns:

Haha cred ca se vede in poza cum sta treaba cu parul, buzele, ochii si sprancenele.

Bust mediu, posterior bombat, inalta (1.80), pulpe ferme, măr, parul defacut, curata si uneori parfumata, prefer fusta dar port si pantaloni jumatate din timp.

| leluc a răspuns:

Daca era pentru barbati trebuia sa specifici. Nu e clar formulat. Portretul vostru - autoportret...

| simpluEu. a răspuns:

Vrei cumva sa agati vreo unu si nu stii cum? intreabane si de banilaughing))sau asta urmeaza dupa descrierelaughing)

| claudiarebecca a răspuns:

In general portretul fizic ideal variaza in functie de persoana pe care o intrebi. totusi daca generalizezi la populatia planetara, vezi profilul playboy... are si ilustratii laughing

| nicolbutnaru explică:

Era pentru barbati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helloooooooooo
Ce intrebari pui omule? Santem la casting virtual pentru filme XXX? or what? Sau ai asa o emotie...cand citesti? phbbbbt

| nicky a răspuns:

Trebuia sa incepi cu autoportretul tau.