| hb a întrebat:

Baieti, voi la ce va uitati la o fata? De exemplu intre o fata inalta, slabuta, cu picioare frumoase, fund bombat destul de mare, dar fara sani si una putin mai scunda, grasuta, dar cu sani ce alegeti?

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pe cea care stie sa se comporte, poate sa fie miss univers daca nu are macar minimul de bun simt, tot singura va ramanewinking

| skatepark a răspuns:

EU vreau 2 lucruri care le vreau de la o fata sa fie inaltaslaba slabuta, parerea mea tongue