| anonim_4396 a întrebat:

Fetele care va vopsiti parul(cu garnier sau alta vopsea), eu mi-am luat blond...si nu stiu cat sa o tin in par.Adica am fost la salon acum cateva saptamani si tipa de acolo m-a tinut 1 ora si ceva,zicea ca toate vopselele trebuie lasate sa actioneze mai mult de o ora, dar pe cutie scrie 30 de min. Daca stau mai mult culoarea se deschide sau are sanse sa se inchida(cum am mai auzit)? Sau o sa raman cheala?sad help please

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Cred ca o sa ramai cheala sau o sa-ti arzi parul. tipa de acolo nu era o profesionista daca ti-a spus asa ceva. nu poti folosi produsele din comert in acelasi mod in care folosesc ele la salon produsele profesionale.

| Bondarel99 a răspuns (pentru piti77):

Era vopseaua mea, cumparata de la supermarket.

5 răspunsuri:
| piti77 a răspuns:

Atunci chiar era praf tipa aia. nu se face asa ceva.

| cristtinaaa a răspuns:

Am o intrebare, ti s-a decolorat parul dupa cateva spalari cu Garnier? Ma-m vopsit acum o luna cu Palette si s-a decolorat, culoare s-a dus atat de repede! Multumesc, si nu, nu o sa ramai cheala, stai linistita :*! Te pup!

| Bondarel99 a răspuns (pentru cristtinaaa):

Nu m-am mai vopsit.

| Robbberttta a răspuns:

Nu ti se intampla nimic. Eu ma vopsesc mai mereu, si sincera sa fiu nici nu prea tin cont cat stau cu vopseaua in cap. Sfatul meu:relax, poti si o ora!