| Pixy_9960 a întrebat:

Fetelor care va vopsiti acasa... care vopsea de pe piata deschide cel mai mult parul... daca se poate fara sa il arda prea tare happy

8 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Am auzit ca cele de la Syoss sunt foarte ok, insa nu am incercat.

| Pixy_9960 explică (pentru AllinaDaniella):

Unde sa gaseste Lorvenn?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Pixy_9960):

Nu am idee, insa poti intra intr-un salon si le poti intreba pe fetele de acolo, cu siguranta te vor ajuta,

| Mmarryy a răspuns (pentru Pixy_9960):

Eu l-am gasit intr-un magazin de cosmetice. Il gasesti sigur la cei care comercializeaza produse de la Seventeen.

| Mmarryy a răspuns:

Nu prea ai cum sa nu-l arzi prea tare, mai ales daca ai si o culoare mai inchisa la par. Eu ma vopseam cu Weallaton, iar acum am descoperit Lorvenn (am dat 20 lei pe un tub de 70ml) si am observat ca tine culoarea foarte mult. Oricum de ars tot a ars cu toate ca tot culoarea blond aveam.
Dupa ce il vopsesti incearca sa il dai cu o masca, macar o data pe saptamana si sa folosesti un ser pentru varfuri despicate.
Efectul va fi altfel happy

| AmelyRain a răspuns:

Palette XXl color

| ydal a răspuns:

Indiferent de vopsea, incearaca un oxidant puternic de 12%,eu pesonal cand eram blonda foloseam vopsea de la kallos,au o gramada de nuante misto, de blond, saten, s.a.m.dhappy

| calugaruandreea a răspuns:

Cea de la garnier! o folosesc de cativa ani si sunt foarte multumita de aceasta vopsea!