| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, voi purtati tocuri la scoala?

24 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Am 1. 75laughing nu port niciodatalaughing si nici nu cred ca o sa port vreodata

| T30D0RA a răspuns:

Nuuuuuuuuu! Numai la discoteca.

| loricel a răspuns:

Eu nu port tocuri in general, deci nici la scoala. Poate doar la o ocazie mai speciala.

| Denisa a răspuns:

Da:X Mereu:X rareori pot adidasi...batting eyelashes

| Marii a răspuns:

Nu, imi place incaltamintea comoda. happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fetele umbla mai mult in blugi si adidasi.

| deea_1980 a răspuns:

Eu, nu port, si nici nu am o parere buna despre fetele care vin la scoala pe tocuri. Unde se cred? In Bamboo? Te duci la scoala pentru a invata, nu pentru a face parada modei si sa te motai pe tocuri.In timpul liber faci cum vrei, dar la scoala trebuie sa fie o tinuta decenta.In fine, fiecare se comporta cum vrea.

| viatadecacatt a răspuns:

Nu, ca la cat alerg eu la scoala si cate fac, ma trezesc fara tocurilaughingPort in oras si la ocazii speciale

| madycoco a răspuns:

Mai port cateodata, dar rar big grin. Nu prea port in general si nu sunt obisnuita.

| SuperGirl8 a răspuns:

Depinde.Sincer.adopt toate stilurile de imbraCaminte'love struck
Imi plc sa fiu mereu in pas cu moda, dar cel mai importat,, sa ma simt bine'
si chiar.imi plc uneori sa port tocuri
deCi. da

| Aries90 a răspuns:

Da, dar nu foarte inalte sau elegante happy

Răspuns utilizator avertizat
| KimY a răspuns:

Am purtat la school cizme cu tocuri dar nu fff mari!

| never2say4never a răspuns:

Port la scoala tocuri de inaltime medie, dar in unele zile port adidasi caci am profii mai dusi cu pluta :-)

| razadeluna a răspuns:

Nu (nici nu m-ar lasa mama, chiar daca as vrea)

| mary a răspuns:

Nu si nu am o parere foarte buna despre fetele care incep sa poarte tocuri inainte de vreme.mai vad cate o fetiscana care se da mare ca poarta tocuri si cateodata se mai si impiedica. urasc fetele care nu stiu sa poarte tocuri dar totusi... poarta. aveam o colega in generala care vine intr-o zi cu niste cizme(apropo de prost gust) pana mai sus de genunchi de o culoare asemanatoare cu parchetulrolling on the floor. se impiedica la fiecare doi pasirolling on the floor.

| brunetteee a răspuns:

Eu nu, ca avem niste profi mai nebuni asa )), ca altfel purtam

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nu sunt genul de fata care se. nbraca elegant. Orice tinuta am o completez imediat cu o pereche de tenesi/opincute/sau cismulite fara toc.

| Good Cat a răspuns:

Nu. Nu este discoteca, nici club, nici terasa.

| Andreea`:) a răspuns:

Nu, nu imi prea plac tocurile straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pentru ca sunt matawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu port tocuri deloc.Imi rup gatul! blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta mi-ar mai lipsi, la cate scari urc si cobor, intr-o jumatate de ora as fi lesinata de dureri de picioare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Nu imi plac tocurile.
Sunt de acord cu @Mari.