| roxyy1 a întrebat:

Fetele, va pace de Iulia Albu? fashionista:X

Răspuns Câştigător
| Metamorphose a răspuns:

În primul rând îmi place că o cheamă ca pe mine. Iulia :X. Daa...îmi place că e excentrică.îmi place că vrea să iasă în evidență. No are faze chiar aiurea. Dar. Merge big grin.

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mie chiar nu-mi place de ea. E plina de fite. Se imbraca si stupid dupa parerea mea, dar asta tine de gust deci nu comentez. Dar fite are gramada.

| MLSS a răspuns:

Da:***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penultima oara am vazut-o machiata cu un machiaj tare aiurea, machiajul ei tipic, imitatie de cearcane si buze batranesti. Chiar nu pot intelege de ce se imbatraneste danduse cu maro pe la ochi dand efectul de ochi obositi si alege nuante asa inchise pentru buze. Azi la Povestiri Adevarate era data cu un maro inchis sau visiniu, deci oribil din punctul meu de vedere.Isi creaza o imagine terna si ea chiar e frumoasa.
Sunt o proasta care habar nu are ce spune si vede fara rost dar lumineaza-ma si pe mine de la asa :
http://www.vedete-monden.com/......atori.html http://www.protv.ro/......tinut.html a trecut la asa : http://www.eva.ro/......u-scandal/ de ce doamne iarta-ma? Ea e frumoasa si se urateste de iti e frica sa te uiti la ea. :|

| makeitreal a răspuns:

Nu.

| TheRPK a răspuns:

Iulia albu e urata rau + scandura fara forme critica pe alti dar ea nu e nici macar 10% cat unele persoane eu cred ca e dusa cu capul... gaina animal de companie, oricum cand o vad la tv schimb canalul