| AlyaJonutzaMcCanzie a întrebat:

Ce meserie are Iulia Albu?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Creeaza accesorii, are propriul site + contractele cu diferitele emisiuni unde mai apare gen Wow sau Bau. Si din cate am auzit mai publica si o rubrica la o revista + vlogurile acelea de pe Youtube de pe canlul kfetele.ro

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Iulia Albu este absoventa a facultatii de drept si a facultatii de design vestimentar.Este foarte culta si talentata.Are intr-adevar unele inclinatii spre exotic.Sotul ei este creatorul de pantofi Mihai Albu, un artist si el.

Răspuns utilizator avertizat
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Tocatoare de bani; ai altora.