| Ecaterina a întrebat:

Ce parere aveti despre Iulia Albu?

Răspuns Câştigător
| kris666 a răspuns:

Acum ceva timp mi se parea foarte ok. era foarte stilata si eleganta, dar si-a schimbat stilul crezand ca e o fashionista convinsa...si tot ce face acum e un esec total, pacat de ea...big grin

3 răspunsuri:
| lady_6820 a răspuns:

E nasoala in totalitate, daca nu lar fi cunoscut pe Mihai Albu ia n-ar fi nimica, nu e o vedeta este o fitoasa.de cand sia schimbat stilu toata lumea se sperie cand o vedelaughing

| Keyna a răspuns:

Dpdv al culturii nu stiu ce sa spun exact, pentru ca nu cunosc fashion-ul si lumea in care se invarte incat sa spun ca tot ce face ea e un esec. Chiar daca este foaaarte excentrica, ea stie ce combina acolo si nu le pune la intamplare. O admir pentru curaj, in a mi se pare ca este destul de ingamfata si putin ipocrita...

| TheRPK a răspuns:

Seamana cu o capra de munte.