| iloveteenwolf a întrebat:

Fetelor am nevoie de ajutor! As vrea sa imi fac o rochie cu decolteu in V, insa nu am un san foarte dezvoltat, dar nu il am nici prea mic ce sa fac? In plus la spate este putin transparent si este cu spatele gol, ce fel de sutien sa port?

Răspuns Câştigător
| anonima1123 a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi un sutien deala care se lipeste de piele: http://olx.ro/......3dCKP.html
Dar cred ca o sa se vada urat la decolteul acela in V
insa poti sa incerci fara sutien, indiferent ca nu ai sanii dezvoltati prea mult. don't worry! ai tot timpul sa creasca
sper ca te-am putut ajuta!