| Anisia2222 a întrebat:

Fetelor...am nevoie e ajutorul vostru... In fiecare zi merg la scoală cu părul strâns intr un coc si cu suvite carliontate lăsate afara sau cu parul liber... Aveti idee de o "coafura" simpluta dar draguta pe care sa mi o pot face la scoală? Acord funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andreea22X a răspuns:

Sau il poti impleti normal.ori sa il impletesti intr-o parte.sa fie codita pe o parte. happy

| Andreea22X a răspuns:

Ori poti sa iei cateva suvite intr-o parte si catea din partea cealalta, sa le prinzi cu o clama.sau poti suvitele sa le impletesti (le legi cu un elastic.)ori sa le rasucesti si sa le prinzi cu clama mica.

| alinutza77 a răspuns:

Pai poti sa iti impletesti parul pana la jumatatea capului dupa ti-l prinzi in coada.