| T30D0RA a întrebat:

Fetelor care aveti cosuri, ce fond de ten sau pudre compacte folositi ca sa le acoperiti? Ma intereseaza cele mai bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai tratament pentru ten ( o crema speciala pentru cosuri), crema hidratanta si fond de ten. Daca tu ai tenul gras ar fi foarte indicat un fond de ten pudra. Eu folosesc Artistry de la Amway, toate produsele de ingrijire.

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Atat fondul de ten cat si pudra compacta are rolul de a uniformiza si de a acoperi PARTIAL

niciodata dar niciodata nu o sa acoperi cosurile cu fondul de ten.

incerca sa iti dai cu corector pe ele si dupa cu pudra asa mai reusesti putin dar nu de tot

eu folosesc fond de ten giordani si eu am cosuri si asa cum te-am zis mai sus nu le acopera in asa fel in care ne-am dori --> sa nu se mai vada.

take care happy

| nom a răspuns:

Afinitone de la maybelline.e chiar foarte bun.merita sa-l incerci in combinatie cu o pudra compacta de la oriflame.

| D82 a răspuns:

Spala-te cu nivea clean deeper apoi date cu un fond de ten de la oriflame oxygen boost foundation si inainte de a te da cu fondul de ten aplica foarte putina de crema hidratanta :d