| madduts_1874 a întrebat:

Buna fetelorhappy Voi ce fond de ten folositi? Aveti unul care il folositi de o lunga perioada de timp? :* :*

Răspuns Câştigător
| airlove a răspuns:

Eu folosesc de vreo 3 ani jumatate un produs de la Oriflame... Se numeste Giordani Gold Mineral Therapy Foundation (Fond de ten cu minerale Giordani Gold ) e tare bun, de asta si il folosesc deja atitia ani! si poate fi folosit si pentru piele problematica sau grasa.
Vezi aici : http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=20592
Bafta!

| madduts_1874 explică (pentru airlove):

Si eu l-am folosit.am un ten gras, si sensibil in acelasi timp.acum folosesc un fond de ten de la seventeen.e bunicell.dar nu mi se pare ca are o putere mare de acoperire.pentru ca mai am si unele semne ramase de la acnee.:* Merci happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl prefer pe cel de la Federico Mahora!
Pa, pa.

| madduts_1874 explică (pentru Legiuitoarea):

O sa-l incerc si euu. Unde il gasesc, in farmacii exista?:*

| Legiuitoarea a răspuns (pentru madduts_1874):

Bună.
Nu, este pe circuit închis. Caută un reprezentat Federico Mahora din preajma ta!
Pa, pa.

| MyYLife a răspuns:

Buna!smugbig grin Eu folosesc fondul de ten REVLON ColorStay si este fff bun are o acoperire perfecta si sunt foarte multumita de el.kisspupiciii

| Asdfghjj a răspuns:

Match Perfection de la Rimmel London