| AustralianTeaTree a întrebat:

Stiti cumva un remediu pentru. acnee? Ce produse folositi?
Ce masti folositi? fundita

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai pentru acnee folosesc zynerit, pur si simplu face minuni cu acneea, e foarte bun, il gasesti la farmacie si e destul de ieftin, costa in jur de 30 lei. Eu mai folosesc si garnier pure 3 in 1, e foarte bun poti sa il folosesti si ca masca si ca exfoliant dar si ca gel, e foarte bun, curtata foarte bine fata si la fel se gaseste la farmacie sau in supermarket si e tot undeva in jur de 30 lei( am auzit ca si garnier pure active e bun insa cred ca e mai mult pentru puncte negre) si eu mai folosesc lotiunea tonica revigoranta de la nivea visaje.
Sper ca te'am ajutat!

| Simonaaaaa a răspuns:

Pai ai putea sa folosesti zynerit. Sau mie mi-a racomandat dermatoloaga sa ma dau dimineata si la pranz cu skinoren si seara cu brevoxil. Amandoua au avut efecte foarte bine dar ar trebui sa ceri si tu sfatul unui medic. Succes!

| Didi908 a răspuns:

Buna! si eu am acnee si folosesc Skinoren este o creama care trebuie sa te dai dimineata si seara! Crema este foarte bune iar daca ai so cauti pe net ai sa vezi numai laude la adresa ei! Trebuie sa te tii de tratament si ai sa vezi ca ai sa scapi de ecnee! Cel mai bun sfat e sa te duc ila dermatolog sa decida el/ea ce fel de acnee ai si ce tratement trebuie luat! Nu cumpara toate prostiile pe care ti le zic unii de pe TPU doar de dragul de a spune ceva! Du-te la dermatolog! SUCCES!

| SimoDR a răspuns:

Gasesti tot ce te intereseaza aici:
http://www.e-acnee.ro/

| MagazinulcCora a răspuns:

Hi.

Folosesc Garnier Pure. Toata gama.
Dar nu e obligatoriu sa ti-o iei.
Mai intai folosesc o cremă exfolianta
Iar apoi. Lotiunea tonica care face minuni!
Dacă o folosesti iti garantez. Că se vad rezultate dupa 2 zile.
Iti dai in fiecare seara. CU AMANDOUA.
Iar in prima seara, calmeaza roseata. Iar in a 2 elimina Cosurile

Incearca si nu o sa regreti.

fUNDA?

| elza12345 a răspuns:

Eu am auzit de zynerit(o solutie)

| xCookies a răspuns:

Zinerit. Scapi de acnee intr-o saptamana funda?batting eyelashes

| bastiu03 a răspuns:

Clearasil

| Maria_3275 a răspuns:

Eu am inceput sa folosesc produse de la careless, le-am cumparat de la un targ din Tineretului si stiam de ei de la o prietena make-up artist. Mi-am luat lotiune si masca, dupa 3 saptamani am vazut o ameliorare. Sunt din constanta respectivi. poti sa mai cauti pe net