| al3ks a întrebat:

Fetelor, cum va plac baietii mai mult, cu sau fara par pe picioare?
Adica am auzit multe raspunsuri dar taberele se impart.

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Imi este indiferent, dar nu mi se pare foarte normal sa se epileze baietii pe picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu.
Am vazut unul zilele trecute, era mai epilat pe maini si pe picioare decat mine.
Pur si simplu ii stralucea pielea.
Sa nu mai zic ce pensat era si de manichiura lui, ca era dat cu lac.
Asa ca mie nu-mi trebuie.

| al3ks explică (pentru anonim_4396):

Ok. doar ca eu am ceva mai mult decat normal. Zic happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru al3ks):

Cum mi-a spus cineva de pe aici
"Si pana la urma cine ma place ma accepta asa cum sunt.".
Dar daca tot te sacaie il poti taia din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara, arata mai bine.

| kiri11 a răspuns:

Parul reprezinta masculinitatea. Barbatii ar trebui sa fie mandri de acest lucru. Cel putin cei care se simt barbati.

| vyyyk a răspuns:

Nu parul de pe picioare e important intr-o relatie, ci intelegerea si iubirea.
Cu sau fara par pe picioare ce mai conteaza cand iubesti pe cineva?

| Maria_Simona_1997 a răspuns:

Baietii trebuie sa fie naturali si sa nu ii preocupe atat de mult aspectul fizic. Eu zic sa iti lasi par pe picioare, arata mult mai bine si mai masculin