| hhhdd a întrebat:

Fetelor, de cati ani purtati sutien? vi s-au lasat sanii sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai hhhhhdddd? ce ai bre? ba vrei sa mori, ba sa-ti faci gauri in urechi, ba nu-ti plac parintii, ba nu poti sa le faci nu stiu ce, esti timida, te obsedeaza sanii, ce ai mama draga? esti adolescenta, asta cred si inteleg, dar tu stii ceva despre varsta prin care treci? daca te uitai pe ternet la adolescenta sa vezi ca toti au trecut si trec prin starile acestea, acum dadeai sfaturi altora, nu puneai chiar tu intrebarile. da un clik si vezi ce se intampla si apoi vei sti si cum sa faci fata problemelor astora.

11 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Bai oameni, sutienu il porti cand ai sanii mari si ai nevoie pentru ca fara sutien te dor, atunci il porti nu conteaza daca ai 12 sau 43 de ani, intelegeti? Sutienul nu este inventat pentru ca sa vii se lase voua sanii sau sa-i micsoreze. godrolling eyes

| InsaneDoll a răspuns:

Eu port sutien de aprox un an. Si s-au lasat, iar daca o zi nu port sutien, crede-ma ca se vedewinking
Te sfatuiesc sa stai cat mai mult posibil fara sutien(doar cu bustiera si maieu elastik), asta daca vrei sa ai sani frumosiwinking
Funda?batting eyelashes

| mmeee79 a răspuns:

De cativa ani. vreo 3.nu s-au lasat incalaughing

| wimpyannya a răspuns:

Eu am 14 ani dar il port ocazionalwinking da. din pacate asta este efctul lui...

| sunset a răspuns:

Port sutien de vreo 5 -6 ani, nu mi s-au lasat sanii, din contra, stau acolo la locul lor.
Dar trebuie sa iti iei si unul bun, daca vrei asta.

| KriSt3n a răspuns:

laughing) nu... port de 1 an si nu mi s.au lasat si nici nu au incetat sa creasca! E o prostie asta cu lasatul sanilor sau incetarea cresterii! rolling on the floor dmn! x_x numai suntem in anii '70!

| Annye18 a răspuns:

Sa inteleg ca esti un baiat?

| Alliie a răspuns:

Port de 2 ani si nu nu mi sau lasat sanii

| Mao a răspuns:

De doi ani si nu.
Numai bine! :]

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Eu merg pe 18 in iulie...si port de la 13 jumlaughing
Mdea...de lasat nu sau lasat...insa e al dracului de incomodbig grin

| Anonimul8297 a răspuns:

Daca porti sutie nu se lasa sanii, raman frumosi pana la batranete!
Unii spun ca daca porti sutien muschii care sustin sanii se slabesc si se lasa, dar nu e adevarat.
Purati sutien toata ziua, chiar daca sunteti in casa. II dati jos doar cand dormitihappy