| dianam69 a întrebat:

Fetelor purtati sutien in casa?
Fetele cu sanii mici prefera sutienul?
Se intampla sa pleci afara fara sa ai sutien?

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pentru cei fara sani - baietiihee hee - mah, cu cat sunt mai mari, cu atata ii mai naspa. Iti dai seama ca trebuie sa ii cari dupa tine oriunde si daca nu porti sutien, te deranjeaza si te doare, iar cand te misti, se misca si ei si genereaza disconfort mare, chiar si durere. Asa ca normal ca fetele cu sani mari poarta sutien/bustiera!
Cele cu sani mici - nu vad niciun motiv sa poarte... A! Ba da! Ca sa ii faca mai mari big grin

| MarioOnette a răspuns:

Eu nu port in casa sutien
si da, prefer sutienul dar doar cind ies afara
niciodata nu s-a intimplat sa ies fara.m-as simti foarte incomod fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
da, la fel și cele cu sâni mari.
daa.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

De acum, o sa pindesc cu camera de filmat in curte pina nu se intimpla punctul 3.
dar daca serios... Cum poti sa iesi fara sutien? sunt curios laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Uite că pot.
ha.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu rezist...
Eh.

| KateMiddleton a răspuns:

1.Da
2.Nu stiu, n-am vorbit cu ele.
3.Nu,niciodata.