| AFRAIDs a întrebat:

Sunt invitat la un majorat la o colega saptamana aceasta?
Credeti ca este ok sa merg imbracat cu un sacou gri,tricou negru (care la gat vine in V,din acela de la Bershka),niste jeansi negri slim si pantofi negri cu piele intoarsa? Mi se pare ok combinatia,insa nu stiu ce sa aleg sub sacou avand in vedere ca il voi da jos. Ori o camasa neagra mulata, ori acest tricou negru la fel care vine bine. Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Mie mi se pare okay oricare dintre aceste variante, pana la urma esti la o zi de nastere, nu la nunta/botez. Este okay, ambele variante sunt potrivite, imi place mult varianta cu acel tricou...pare si mai lejer.Acum faci ce vrei. Succes!

12 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Au anuntat caldura mare zilele urmatoare.transpiri si vei fi incomodat din cauza asta toata noaptea
ia-ti camasa neagra mulata.

| Deaad a răspuns:

Intotdeauna mi s-a parut o idiotenie sa intrebi pe altii cu ce ar trebui sa te imbraci la cutare eveniment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricoul.

| AFRAIDs explică (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca e un majorat, o zi de nastere, crezi ca e ok?
Adica nu e un party in club, chiar daca vom dansa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AFRAIDs):

Da, chiar e ok.
mai ales că e vară.

| AFRAIDs explică (pentru anonim_4396):

Si voi renunta la acei pantofi. Avand in vedere ca dau sacoul jos, voi lua in picioare niste bascheti negru all-star. Merge mai bine si e si combinatie de casual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AFRAIDs):

Perfect. happy

| AFRAIDs explică (pentru anonim_4396):

Sigur nu ma lingusesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AFRAIDs):

Ce? rolling on the floor
doar ți-am zis ca ar fi mai ok în tricou.

| toleagiulia a răspuns:

Daca camasa va fi neagra sacoul este nemaipomenit gri, cred ca se potriveste sacoul gri

| AFRAIDs explică:

Ceva de genul, tricoul cu cu gulerul mai ridicat ca in poza.
https://www.google.com/......ps?/search

| CezaraMaria567 a răspuns:

Pai..in mod obisnuit..nu se mai poarta costume, pantaloni la dunga sau chestii de genul..acum tineretul si-a schimbat radical vestimentatia.iar cum esti tu imbracat, este foarte ok. happy