| evelin_1888 a întrebat:

Fetelor(doar de curiozitate)cat de apropiata este marimea sanilor vostri de cea a mamelor voastre(precizati si varsta)?

6 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu am 18 ani, mama 42 ii am putin mai mari ca ea!:*

| veronica a răspuns:

Eu am 26 si mama are 47 sanii mei nu seamana cu ai mamei mele seamana mai mult cu ai matusii mele, depinde de genele noastre nu e necesar sa semeni cu mama ta poti semana si cu metusile din partea tatalui sau chiar si cu bunicile tale(cand erau tinere binenteles)

| Laura_2393 a răspuns:

Am 20 de ani si ii am cam la fel ca ai mamei dar nu trebuie sa fie neaparat asa. Marimea sanilor este ca si cea de inaltime poti sa ai aceias inaltime cu parinti sau sa fii mai inalta ori mai scund ca ei.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Exact la fel... 16 ani iar mama are 40happy

dar faza e ca mama e foarte slaba...are 45 de kg.de aia avem aceeasi marime a sanilorhappy

| evelin_1888 explică:

Eu am aproape 14 ani si port aceiasi marime la sutien ca mama mea avem acelasi numar de kg numai ca eu sunt mai inalta(am 54 kg si 1 72m)credeti ca o sa mai creasca?

| happygirll a răspuns:

Eu am 11 ani jumate, mama 36 si ii am cu putin mai mici ca ai mamei.