| Shakira_8112 a întrebat:

Cat purtati la sutien? si cati ani aveti? va simtiti bine cu marimea sanilor vostri?

3 răspunsuri:
| blackporcelain a răspuns:

Buna
nu stiu ce nr port deoarece rup eticheta dupa cumparare si nu mai pot vedea, cumpar sutienul pe probate, am 80 si ceva si am 14 ani, cat despre multumire pot zice ca da pentru varsta mea dar vreau sa mai creasca, sa am si eu un 85-90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B 80 sau C. 16, si da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

75 B.
Pai, la sfarsitul verii implinesc 14 ani. Ma simt bine, doar ca noaptea nu prea pot dormi pe burta din cauza sanilorlaughing