| adellina a întrebat:

Fetelor, va place parfumul Little Black Dress de la AVON? Care vi se pare mai fain:Little Black Dress sau Little Withe Dress?happy

25 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Exista multe parfumuri mult mai persistente si cu un miros mult mai placut decat Little Black Dress, dar imi place si acesta...so, I choose Little Black Dresshappy.

| deea_1980 a răspuns:

Little Black Dress; x

| Sara2 a răspuns:

Little black dress love struck

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Little Black Dress :X:X:X imi place ca persista mirosul :*

| madycoco a răspuns:

Eu am Little White Dress.si e super :X

| Ancutsa a răspuns:

Buna, adelina!

Mie imi place mai mult Little Black Dress. ii mult mai fain decat celalalt. big grin

Te pup, pa`pa :*!

| Aries90 a răspuns:

Little Black Dress, este parfumul meu preferatbatting eyelashes

| Jane a răspuns:

Little Black Dress :-))

Răspuns utilizator avertizat
| octavianpas a răspuns:

Little Black Dress, dar nu e parfum e apa de parfum. Sa stii si tu ca parfumul isi schimba mirosul in functie de PH-ul pielii fiecarui om.Acelasi parfum pe doi oameni nu miroase la fel.Cand il testezi pe incheietura mainii nu se freaca.Se da pe incheietura, se asteapta cam 3 minute si apoi iti dai seama cum miroase. Daca ai mirosit doua parfumuri, la al treilea nu-i mai simti mirosul.

| TutiQ a răspuns:

Little Black Dress cu sigurantahappy

| xitty a răspuns:

A aparut acum in noul catalog...Little... scuze, nu stiu exact cum ii spune, cu extracte de crin, sau ceva in genu, plante exotice
miroase senzational
ti-l recomand:X
e perfect
dintre Little Black Dress & Little White Dress
aleg Little Black Dress

| emasweetgirl a răspuns:

Da, il ador:X
iar dintre cele doua imi place little black dress

| daniela_7403 a răspuns:

Little Black Dress desigur...am si eu. e superlaughing

| misshoolligan a răspuns:

Lancomelaughing

| bianca_1917 a răspuns:

Little black dresshappylove struck miroase mai bine ca little white dress si mi se pare ca persista si mai multhappy

| Zăppă a răspuns:

LBD e cel mai bun:X
persista si miroase super:X
Mie asta imi plc cel mai mult:X

| Mjdolhfi a răspuns:

Little Black Dress

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Little Black Dressbatting eyelasheslove struck

| dana39668 a răspuns:

Little black dress

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little black dress e mult mai bun decat orice parfum de la avon(mie imi place si perceive) insa in compartatie cu cele 2 am spus deja care e mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little Black Dress

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little Black Dress

| MyPassion a răspuns (pentru anonim_4396):

Little Black Dress :X!

| larysa_2101 a răspuns:

Da da