| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Parfumul Little Black Dress este bun? Persista mirosul? Astept raspunsuri. love struck |funda|

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Unul dintre preferatele mele.si da mirosul persista eu daca imi dau si port vreun fular sau esarfa miroase si a doua zi.deci dupa parerea mea este bun big grinbig grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Da, este un parfum bun, cel putin mie imi place. Acum depinde si de gusturi. Persista destul de mult timp si imi pare un pret accesibil, pretul de la Avon.

| Yng a răspuns:

Persista circa 1 - 2 ore maxim. in general asa sunt parfumurile de la avon. eu una nu prea st asa multumita de ele.

| deiutaza45 a răspuns:

Da este foarte bun am avut si tine mult pe haine til recomand papa

| Stefaniaaaaaaaaaa1 explică:

Mersi pentru ajutor. o sa il cumpar atunci love struck

| nikol a răspuns:

Eu am parfumul rare pearls miroase superb si tine o zi intreaga

| Bubless a răspuns:

Da! Este bun.