| Ics a întrebat:

Fetelorbatting eyelashes Voi Cu Ce Va Imbracati De Craciun Si Revelion? Tinute Asa Mai Interesante Nu Colanti Si Camasa laughing Ceva Sa Iesi In Evidenta happy Funda :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Rubi91 a răspuns:

De Craciun mai simplu, o fustita ceva.De Revelion rochie:X

| Onu_2759 a răspuns:

De craciun, Cand merg cu colinda in blugi si in sus nu prea conteaza ca nu prea apucam noi sa ne dezbracam...
Cand astept baietii cu colinda [Asta dupa 2 noaptea] O sa fiu imbracata in Pantaloni scurti si tricou. [ Ptr ca in casa la mine e super cald.]
Iar de Craciun cand merg in disco am o pereche de pantaloni cu fundu lasat si o bluzita gri cu carouri. Eu sunt un gen mai sport si din acest motiv nu o sa`mi iau rochita. Iar in picioare niste botine negre cu o fundita si cu ceva toc. happy

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
De Crăciun şi revelion se îmbracă cu o rochie mai groasă adică de iarnă ca să nu răceşti.
Cu rochie vei ieşi în evidenţă dacă ţi-o alegi pe roşu.
Pe curând!