| gabrielasiatat a întrebat:

Fetelor voi cu ce vreti sa va imbracati in prima zi de scoala? va rog dati-mi si mie niste idei!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Blugi stramti albastrii, o camasa albastra in carouri si cu tenesi.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Cu ceva comod si simplu.
Blugi, tenisi si o bluza.

| pure9 a răspuns:

Pai eu iau nite blugi mai stramti inchisi la culoare, tenesi rosii-caramizii(foarte draguta culoarea) un maieu negru si pe deasupra maieului un tricou alb cu un imprimeu pe el (tricoul e lasat pe umeri si mai scurt de asta am ales si maieul). happy

| illloveyouforever a răspuns:

Te poti inspira de aici, are chiar multe idei de tinute frumoase : http://style-lessons.blogspot.ro/......ma-zi.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi imbraca cu un sacou de culoare neagra, camasa alba, cravata lasata mai lung in jos putin (rosie), blugi negrii si niste pantofi albi..super de piele.
Deci ma voi imbraca decent ca pentru scoala.

| alexalexa2000 a răspuns:

Eu mă îmbrac cu un sacou de la Bershka gri, cu niște blugi de la Stradivarius și niște opinci de la Glow.:d

| AleWhatever a răspuns:

O pereche de jeansi, scurti daca e mai cald, un maieu sau tricou simplu si o camasa cu carouri rosii si indigo.Si in picioare conversi Indigo.Pentru accesorii o pereche de cercei draguti cu pietricica, un inel dublu cu cruce si o bratra micuta din piele big grin

| dogslover a răspuns:

Imi fac parul cret,
rochie vintage cu flori,
sandale,
bratari.

| PufarinăPink a răspuns:

Buna.
Eu o sa ma imbrac intr-o fustita gen gogosar neagra, cu o bluzita neagra. cu niste balerini negri. Iar parul mi-l ondulez putin happy

| honeybunny13 a răspuns:

Eu cred ca voi imbraca niste bluci cu talie inalta cu un maieu alb si o camasa alb-crem transparenta pe deasupra in picioare imi iau niste opincute nude si parul mi-l indrept
tu?