| Dexaa a întrebat:

Fetelor, voi cum vă îngrijiţi părul?

3 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Păi în primul rând îl spăl destul de des. Folosesc balsam, ulei de ricin. Eventual îl mai împletesc sau prind în coadă, nu e bine să stea doar pe spate.
Evit să îl vopsesc, să îl îndrept sau ondulez cu placa prea mult.
Sper că te-am ajutat! happy

| Emil_1140 a răspuns:

Eu stiu ca iubita mea dupa ce isi face baie isi da cu ulei de ricin si sta cu el in par 15 minute, sau mai este un sampon de la gerovital cu petrol, sper ca te-am ajutat!

| Eve_5601 a răspuns:

Si eu imi spal parul destul de des, odata la 2 zile, mai rar la 3. Pe langa un sampon bun, folosesc un balsam din aceeasi gama dar cel mai important pentru mine este masca de par de la Kallos cu iasomie. O ador, costa aproximativ 10, 12 lei are un kg, te tine cateva luni bune si chiar da volum parului si stralucire. Un raport perfect intre calitate si pret.Ti-o recomand.:*