| kta_6466 a întrebat:

Fetelor voi folositi benzi de ceara pentru mustata? Eu folosesc dar ma cam irit de la ele! Voi ce faceti ca sa nu va iritati? Multiumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anto97 a răspuns:

Stiu ca benzile de ceara de la "Sesu" au in cutien niste pliculete cu un fel de servetele(nu stiu ce sa zic ca sunt) cu un fel de ulei care calmeaza usturimea si te ajuta sa nu te iriti.acestea le poti folosi de mai multe ori.stiu ca odata m-am facut si eu cu ele si au fost destul de bune happy

3 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Folosesc si ma iritam si eu inainte. Dar acum dupa depilare ma dau cu unguent cu propolis. E mai unsuros, dar dupa ce calmeaza il stergi cu un servetel. L-am luat de la Plafar, e foarte ieftin (in jur de 3 lei). Mai poti folosi crema cu galbenele, tot de la Plafar. Am folosit-o si eu si e foarte buna.

| L a răspuns:

Da folesesc, si nu mi s-a intamplat sa ma irit, dar daca totusi daca tu te iriti incearca dupa ce iti iei mustata sa te dai cu o crema hidratanta happy

| madalinne a răspuns:

Crema de galbenele.