| Teodoraa6 a întrebat:

Folosesc zineryt de o saptamana. am auzit ca in prima saptamana cosurile vor fi mai multe si mai evidente pentru ca ies toxinele sau ceva e genu. dar voi care l-atimai folosit. trebuie sa ma dau cu el pana cand se usuca sau sa le sparg pentru ca ele se albesc(se coc)

1 răspuns:
| Onyx21 a răspuns:

Sa nu faci prostia sa le spargi pentru ca raman semne. Asteapta sa le usuce el. Dar depinde si de ten. La mine dupa 2 zile usca anumite cosuri care se coceau. Oricum, sa nu le rupi. Pup :*