| anonim_4396 a întrebat:

Folositi o crema speciala de ochi?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Castraveti.

| deutzadia a răspuns:

Da si eu folosesc una de rodie e tot de la Avon sunt reprezentanta si este foarte buna e pentru cearcane dar functioneaza impecabil.

| Annonymus333 a răspuns:

Eu da, una anti-cearcan, dear nu este si anti-rid, este foarte buna ca sa fiu sincera si o folosesc cam din mai si pana in prezent nu mai am aproape deloc cearcane, e de la Avon din gama Naturals, pe ea scrie ca are extracte de rodie si nici nu am dat mult pe ea.

| Lili767845 a răspuns:

Eu nu. O Prietena de-amea foloseste corector pentru cearcane... E destul de bun ^^