| Hhsygfn a întrebat:

(FUNDA)Ce coafuri simple pentru scoala stiti? M-am plictisit de cele de pe net, mereu aceleasi...Am parul lung si ondulat.Mersi mult. :*:*

Răspuns Câştigător
| andreiandre a răspuns:

Prins elegant intr-o agrafa o cordeluta. Tu sti ce vrei. Cum iti place e cel mai bine

2 răspunsuri:
| EuDarii a răspuns:

Poi poti SA TI-L LASI ASA...SAU sa iti prinzi o coada intr-o partehappy
fundA?

| kisskissa a răspuns:

Poti sa ti-l impletesti in 2, in 3, se poarte foarte mult cozile lungi cu parul drept, il poti prinde intr-o parte in coada, poti sa-ti pui o agrafa intr-o parte, Foloseste-ti imaginatia :*!