| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Hey! As vrea sa stiu ce fonduri de ten de la AVON sau ORIFLAME pe baza de ulei stiti. Eu folosesc Giordani Gold. Am incercat si altele insa fiind mate mi se usuca foarte tare pe fata. As avea nevoie de unul uleios. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Ramai la Giordani Gold e foarte bun

| me3rry a răspuns:

Nu folosi un fond de ten "uleios". si eu aveam tenul deshidratat, dar acum, inainte sa aplic fondul de ten, ma dau cu o crema hidratanta si nu mai am nicio problema. incearcahappy

| anonim_4396 explică (pentru me3rry):

Am incercat, insa niciun efect straight face Fondurile pe baza de ulei mi se potrivesc cel mai bine si imi rezista mult timp.

| Gherghe_Maria_1994 a răspuns:

Vichy big grin.

| Gherghe_Maria_1994 a răspuns (pentru Gherghe_Maria_1994):

P.S. : Sau La Roche-Posay love struck. Eu p`asta il folosesc :p.