| Oana_3046 a întrebat:

Buna TPU!
Am nevoie de parerile voastre in legatura cu fondul de ten. Am un ten mixt si a-si vrea un fond de ten foarte bun. Momentan folosesc unul de la Giordani Gold, marca Oriflame si pot spune ca in materie de 70% sunt multumita, dar vreau altul si mai bun. Am vazut pe site-uri tot felul de pareri in legatura cu fondul de ten si nu stiu care e mai bun. Voi ce folositi si ce-mi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| pink_7086 a răspuns:

Fondul de ten de la revlon e cel mai bun, dupa parerea meawinking

6 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Eu folosesc ceva natural.Pentru ca nu este bine sa folosesti fdt tot timpul pentru ca iti face riduri.Cum am zis folosesc ceva natural adica Balea Young este natural si face pielea moale+curata.
Este foarte bun il gasesti in magazinele dm.Iti urez scuccesc la gasirea unui fdtwinking!

| bebedin17 a răspuns:

Cel de la seventeen e superwinking 1.acopera bine 2. e rezistent 3.nu raman petewinking

| Tiffany89 a răspuns:

Eu am maybelline affini tone.E destul de bun si e destul de ieftin.In jur de 30-40 de lei.

| Frumusika24 a răspuns:

Eu am de la Avon Fondul de ten calmant. este f bun. ti'l recomand

| coryna_7140 a răspuns:

Buna. fond de ten GG cu proprietati adaptabile e bun. Eu il folosesc si mi se pare bun, fiindca si eu am tenul mixt.

| astancu12 a răspuns:

Oana imi arat sa fac adresa de mess sunt adrian stancu id meu astancu12