| myroserosie a întrebat:

Funda pentru cel mai complex raspuns! credeti ca seman cu rose dewitt bukater din titanic(ma refer la fizionomie nu la culoarea parului sau a ochilor etc)? Nu stiu daca se vede bine poza la profil... apropo, cu ce vedeta credeti ca seman?

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa incerci sa fii tu insati?

8 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Deloc!

| Bobbless a răspuns:

Putin!hee hee ma refer la conturu fetei, trasaturile fetei, nasu`, buzele happy

| lexx_8353 a răspuns:

Wow chiar semeni :-o serios vorbind ai dreptate ochii si parul nu dar expresia fetei e foarte asemenatatoare :X:X si ink ceva incearca sa fii mai zambitoare pentru un efect mai realist tongue

| KatJH a răspuns:

Semeni perfect in afara de nas buze sprancene ochi barbie =D
Da taci ca esti draguta; x

| KatJH a răspuns:

Semeni perfect in afara de nas buze sprancene ochi barbie =D.
Da taci ca esti draguta; x

| romynutza a răspuns:

Mai uita-te in oglinda.nu semeni deloc. laughing

| Mari1997Titanic a răspuns:

Sincer Nu semeni Deloc!laughing

| LorenaRatio a răspuns:

Semeni dar nu rasari tongue