| CorinaAici a întrebat:

Fundita! >:" Buna :] Am auzit ca unghiile de la picioare cresc foarte greu. Sitit ceva trucuri sa creasca repede? puppy dog eyes Le-am taiat prea scurte si acum arata foarte urat. sad Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Buna iubita, stai calma si mie mi s-a intamplat sa imi tai unghiile prea din carne, uite un sfat.
Aplici in fiecare zi ulei de ricin pe unghii timp de 2 ore ramai cu el pe unghi, pot sa faci orice nu sa stai pe loc.dar inainte de al folosi stai 5-10 minute cu picioarele in apa calduta.
Uleiul de ricin se gaseste in farmacii si costa in jur de 2-3 lei :*
Pa, pa.

| CorinaAici explică (pentru bombonica22):

Mercii

| bombonica22 a răspuns (pentru CorinaAici):

Nu ai pentru ce :* mersi pentru funda.

| CorinaAici explică (pentru bombonica22):

Nu ai pentru ce :* Apropo, in cam cat timp cresc maricele, daca fac asta zilnic? puppy dog eyes

| bombonica22 a răspuns (pentru CorinaAici):

In maxim 1 saptamana /2 dar iti cresc intr-o saptamana :*

| CorinaAici explică (pentru bombonica22):

Repede :o. Mercii, din nou >:d<

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RazvanelStefanel a răspuns:

Pune picioarele in apa cam 4 ore pe zi

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Eu m`am dus la salon sa-mi dea forma patrata. Iar acum, in fiecare seara le bag in ulei de ricin. Le am foarte mari si tari. Incearca si tu. Bafta. :*`.